

26 ₴
Контейнер (судець) харчовий із кришкою для заморожування та зберігання Ал-Пластик
об'єм — 0,9 л
довжина — 12,6 см
ширина — 11,3 см
висота — 9,8 см
Контейнер виготовлений з високоякісної європейської сировини, що не впливає на запах і смак їжі, і не токсичних елементів, що виділяють під час взаємодії з нею. Контейнер можна використовувати як у мікрохвильовій печі, так і в морозильній камері, оскільки вони витримують мінусову температуру.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ал-Пластик |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 900 л |
| Довжина | 126 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Висота | 98 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |