Розміри: об'єм — 2,3 л, довжина — 22,5 см, ширина — 14,5 висота — 11 див. Кришка з контрольною пломбою.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Об`єм | 2.3 мл |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ручки | пластик |
| Матеріал | поліпропілен |
| Колір | прозорий |