1 204 ₴
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Багатошарове дно | Так |
| Використання в духовці | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Вага | 2.068 кг |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Верхній діаметр посуду | 24 (см) |
| Довжина посуду | 42 см |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Висота стінок | 6.5 см |
| Кришка | скло |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Країна виробник | Китай |
| Знімна ручка | Ні |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Виробник | Fissman |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Форма | Кругла |