
104 ₴
Контейнер (судок) харчовий із кришкою Ал-Пластик Lux No07
об'єм — 9,5 л
довжина — 375 мм
ширина — 255 мм
висота — 166 мм
Контейнер Lux з високоякісної європейської сировини, що не впливає на запах і смак їжі, і не токсичних елементів, що виділяють під час взаємодії з нею. Контейнер можна використовувати як у мікрохвильовій печі, так і в морозильній камері, оскільки вони витримують мінусову температуру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ал-Пластик |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 9500 л |
| Довжина | 375 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Висота | 166 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |